Szkoła Chińskiego Nihao Łódź
10 September 2017

Szkoła język chiński Poznań NIHAO zaprasza na kurs języka chińskiego dorosłych, młodzież i dzieci na wszystkich poziomach zaawansowania: podstawowy, średni i wysoki.

Wybierz spośród dwóch metod nauki – tradycyjna (klasyczna) BoHan oraz innowacyjna MNEMO. Metoda MNEMO jest “upgrade’m” BoHan o zupełnie inny, niż stosowane w pozostałych poznańskich szkołach nauki chińskiego, sposób zapamiętywania i przypominania sobie znaczenia chińskich znaków. Więcej informacji na temat różnic pomiędzy metodami znajdziesz tu.

Język chiński Poznań …

to również udogodnienia dla osób mających problem z wymową. Ponieważ język chiński jest językiem tonalnym jest uważany za jeden z najtrudniejszych do nauczenia. Aby pomóc Ci w wymowie chińskich tonów opracowaliśmy dodatek “Cesarz Wymowy”. To jedyny taki na rynku polskim dodatek audio – ponad 140 godzin nagrań w profesjonalnych studiach nagraniowych, z udziałem zawodowych lektorów. To 2664 zdania w języku chińskim przetłumaczone na polski. Ułożone wg specjalnego matematycznego algorytmu, ułożone od bardzo prostych, do coraz trudniejszych, gwarantują szybkie nabywanie biegłości wymowy. 3 poziomy trudności zaprowadzą Cię aż do poziomu B1 (HSK3).

Na specjalne traktowanie zasługują u nas firmy. Kurs chińskiego dla firm – nie tylko lektor dojedzie do siedziby firmy ale specjalnie dla nich wprowadzany na lekcjach zakres słownictwa odpowiada ich branży. Nie ograniczamy się jednak tylko do tego – pokazujemy również różnice kulturowe, przedstawiamy podstawowe techniki negocjacyjne oraz wprowadzamy zarysy tradycji chińskiej. Żadne pytanie nie pozostanie bez odpowiedzi.
Kursy mogą być skierowane do działów importu/eksportu/zaopatrzenia jak również atrakcyjny bonus dla kadry wyższej zarządzania w firmie. Wystawiamy faktury VAT zbiorczo za cały miesiąc.

Język chiński Poznań NIHAO …

prowadzi również zajęcia 1-on-1 na kursach indywidualnych lub minigrupach do 5 osób. W tym trybie spotkania mogą odbywać się u nas na miejscu, lub lektor może przyjechać we wskazane miejsce.

Coraz większą popularnością cieszą się obecnie kursy chińskiego online. To wygoda połączona z jakością NIHAO. Bez wychodzenia z domu, bez rejestracji i konta na Skype. Lekcje online prowadzone są w wirtualnej klasie przez specjalnie do tego celu zaprojektowaną platformę e-learningową.

Szkoła Chińskiego Nihao Poznań

ul. Młyńska 5/9
Poznań
Phone: 601 71 71 61
Email: poznan@nihao.com.pl

Monday8:00 AM - 9:45 AM and 5:00 PM - 8:30 PM
Tuesday8:00 AM - 9:45 AM and 5:00 PM - 8:30 PM
Wednesday8:00 AM - 9:45 AM and 5:00 PM - 8:30 PM
Thursday8:00 AM - 9:45 AM and 5:00 PM - 8:30 PM
Friday4:00 PM - 7:30 PM
Saturday10:00 AM - 1:30 PM
SundayClosed


  • Szkoła Chińskiego Nihao Poznań