Zdobądź trzy pasy doświadczenia i zostań "Cesarzem Wymowy"

Dodatek do kursów "Cesarz Wymowy"

Chiński native speaker

Zdania chińskie czyta native speaker dialektu mandaryńskiego.

140 godzin audio i 40 000 powtórzeń

Prawie 140 h materiału dźwiękowego nagranego w profesjonalnym studiu nagraniowym. Prawie 40 000 powtórzeń wszystkich zwrotów.

Gwarancja lub zwrot pieniędzy

Po 12 miesiącach nauki gwarantujemy zdanie egzaminu HSK 3.

Na co kładziemy największy nacisk w dodatku "Cesarz Wymowy"

 • Rozumienie ze słuchu, wymowa i tony100%
 • Czytanie znaków chińskich0%
 • Kaligrafia0%
logo-google-sklep-play1

"Cesarz Wymowy" na Androida

Pobierz wersję demo apki "Cesarz Wymowy". Pierwsze 50 zdań, pełna funkcjonalność.

Uwaga: Dodatek nie będzie oferowany przez Sklep Google Play, podczas instalacji należy jednorazowo udzielić zgody na instalację oprogramowania z innych źródeł.
Ściągnij na telefon
apple-logo2

"Cesarz Wymowy" na iPhone

W przygotowaniu

Moduły dodatku

NIHAO SRS - NIHAO Spaced Repetition System

Zdania wypowiadane są po chińsku i po polsku z pauzą na powtórkę. Ułożone są wg specjalnego algorytmu bazującego na tzw. "systemie wydłużanych powtórek" (SRS - Spaced Repetition System). Każde zdanie powtarzane jest w coraz dłuższych odstępach czasu 15 razy, dając w sumie prawie 40 000 powtórzeń wszystkich zdań.

Mów jak native!

2664 zdania i frazy chińskie ułożone według specjalnego algorytmu - razem prawie 40 000 powtórek!

Doświadczenie


 

 • Liczba zdań
 • Zakres słownictwa i gramatyki
 • Odpowiednik poziomu w PL
 • Gwarancja zdania egzaminu

Pas Biały

199

Dla nowicjuszy

 • 888
 • HSK1
 • A1

Pas Brązowy

199

Poziom wyższy

 • 888
 • HSK2
 • A2

Szczegóły dodatku "Cesarz Wymowy"

Dodatek "Cesarz Wymowy" to unikalny materiał audio, skupiony całkowicie na doskonaleniu umiejętności rozumienia ze słuchu oraz poprawnej wymowy całych zdań w języku chińskim.

Dodatek podzielony jest na trzy poziomy zaawansowania (pas biały, brązowy i czarny), a każdy z nich składa się z czterech modułów:
1. Moduł MAS / A (Masowa Aplikacja Sensoryczna A) - Każda ścieżka dźwiękowa składa się z 50 zdań ułożonych w następującym szyku:

polski -> pauza -> chiński -> pauza na powtórkę -> chiński -> pauza na powtórkę

W module jest 18 ścieżek dźwiękowych

2. Moduł MAS / B (Masowa Aplikacja Sensoryczna B) - Każda ścieżka dźwiękowa składa się z 50 zdań ułożonych w następującym szyku:

polski -> pauza na tłumaczenie-> chiński -> pauza

W module jest 18 ścieżek dźwiękowych

3. Moduł MAS / C (Masowa Aplikacja Sensoryczna C) - Każda ścieżka dźwiękowa składa się z 50 zdań ułożonych w następującym szyku:

chiński -> pauza na zapisanie w pinyin/powtórzenie

W module jest 18 ścieżek dźwiękowych

4. NIHAO SRS (NIHAO Spaced Repetition System) - Każda ścieżka dźwiękowa składa się ze 180 zdań ułożonych według specjalnego algorytmu bazującego na Systemie Wydłużanych Powtórzeń. System ten zakłada, iż powtarzanie w stałych odstępach czasu uczonego materiału jest mniej efektywne od powtórek w coraz dłuższych interwałach. (Fenomen ten odkryty został i opisany przez brytyjskiego filozofa i psychologa C.A. Mace'a w 1932 r.)

Każde zdanie kursant powtarza 15 razy w coraz dłuższych odstępach czasu, przez co skuteczniej zapamiętuje wymowę, tony i znaczenie. W sumie wszystkie zdania zostaną przez niego powtórzone 40 000 razy i utrwalone praktycznie do końca życia.

Porównaj ten dodatek z dodatkiem Niubi!

Aby nauka była skuteczna, Student powinien codziennie odsłuchiwać i powtarzać materiały na głos wg zaleceń zawartych w "Instrukcji Użytkowania" ("Instrukcja..." dołączona jest do audio w formie pdf). Aktywuje to inne obszary mózgu, odpowiedzialne za szybsze przełamywanie bariery strachu przed wypowiadaniem się w obcym języku.

Do materiałów audio ponadto dołączane są skrypty: zapis zdań w znakach chińskich, transkrypcja pinyin oraz tłumaczenie na polski.
Pas biały - dla nowicjuszy nie mających wcześniej styczności z językiem chińskim
Zdania od 1 do 888 to niedługie frazy z codziennego życia, poziomem słownictwa oraz gramatyki obejmujący materiał wymagany do zdania egzaminu HSK1. Na tym poziomie doświadczenia skupiono się na treningu poprawnych tonów

Pas brązowy - wyższy poziom, dla kontynuujących
Zdania od 889 do 1776 obejmują materiał gramatyczny i słownictwo wystarczające, aby zdać egzamin HSK na poziomie 2.

Pas czarny - najwyższy poziom w "Cesarzu Wymowy", szlifujący biegłość wymowy
Zdania od 1777 do 2664 to krótsze i dłuższe zdania obejmujące materiał gramatyczny i słownictwo wystarczający aby zdać egzamin HSK3.
Gwarancja lub zwrot pieniędzy!

Jesteśmy tak pewni skuteczności "Cesarza Wymowy", że gwarantujemy po 12 miesiącach od rozpoczęcia nauki chińskiego zdanie egzaminu na poziomie B1 (HSK3). W przypadku nie zdania egzaminu ZWRACAMY pełen koszt dodatku, a Ty możesz zachować go dla siebie.
Wymagamy jedynie, abyś podczas całego okresu nauki stosował się do naszych zaleceń dydaktycznych i metodologicznych. Gwarancja jest ważna przy wykupieniu kursu MNEMO VIP. (w MNEMO VIP kursant poznaje w ciągu roku co najmniej 600 znaków)

To jedyna taka oferta wśród szkół językowych w Polsce!