Kurs stacjonarny dla dzieci

Kurs chińskiego dla dzieci

Uwaga

Drogi Rodzicu!

Uprzejmie informujemy, iż Szkoła NIHAO do odwołania nie organizuje kursów dziecięcych grupowych.
Jeśli jesteś zainteresowany nauką j. chińskiego dla swojej pociechy, możemy zaproponować kurs indywidualny (tylko wybrane oddziały).
W tym celu wyślij do nas wiadomość mailową na adres lub poprzez formularz obok "Wyślij zapytanie".

Szczegóły kursu dla dzieci

Udowodniono, że rozpoczęcie nauki języka chińskiego już na wczesnym etapie edukacji dziecka zapewnia im rozwój umiejętności, które będą korzystne dla całego procesu kształcenia w kolejnych latach. Wynika to z samej specyfiki języka chińskiego oraz chińskiego pisma ideograficznego, które jest odzwierciedleniem jego składników jednosylabowych. Wpływa to szczególnie na rozwój wrażliwości estetycznej i rozumienie ze słuchu młodych studentów.

Szkoła NIHAO posiada wśród swojej kadry nauczycieli z wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języka chińskiego dzieci. Zabawy ruchowe, piosenki i wiersze czynią lekcje interesującymi a dzieci jeszcze chętniej wracają na zajęcia.

Materiały dydaktyczne oraz wspomagające naukę są całkowicie w języku polskim.

Plan zajęć: Moduł semestralny trwa 14 tygodni nauki jeden raz w tygodniu. Każda godzina lekcyjna trwa 45 minut. Dwa tygodnie przerwy pomiędzy semestrami.

Certyfikat: Szkoła NIHAO zapewnia świadectwo ukończenia kursu na koniec modułu rocznego.
  • 9-13 lat - godzina lekcyjna trwa 45 minut
Kurs języka chińskiego dla dzieci jest, ze względu na różnice w metodach poznawczych uczniów, podzielony na różne etapy:

  • Początek kursu: Zapoznanie się z tonami i estetyką języka;
  • Kurs podstawowy 1: System Pinyin i początki czytania i pisania ideogramów;
  • Kurs podstawowy 2: Proste dialogi i systematyczne wprowadzanie nauki czytania i pisania ideogramów z celem poznania 50 ideogramów na semestr;
  • Kurs dla szkół podstawowych: Przygotowanie do egzaminu HSK.