Global Shopping Festival 2016
Chiński dzień singla cz. 2
11 November 2016
Promocja na kursy MNEMO
28 August 2017
E-monocyklem przez Chiny

Marzenie jednego pomidora, podróż na jednym kółku

E-monocykl 01
Od czasu wyczynu grupy Gotway5, która w 2015 roku odbyła podróż elektrycznie napędzanymi, jednokołowymi pojazdami po prowincji Sichuan i Tybecie, rzesze fanów "pojedynczych kół" swoimi działaniami wciąż udowadniają nam silną obecność, użyteczność i wygodę tego typu pojazdu. W 2016 roku Jisu (dosł. "ogromna prędkość", przyp. tłum) - (doświadczony użytkownik jednokołowców) udał się w trasę z Guangzhou do Tybetu, zaś w 2017 roku Fanqie (dosł. "pomidor", przyp. tłum.) rozpoczął swoją wędrówkę na jednym kółku: objazd miast chińskiego pogranicza.

"Pomidor" odpowiada dziennikarzowi: objazd Chin na samobalansującym, jednokołowym pojeździe może wydawać się szalony i nieodpowiedzialny, ale przygotowywałem się do tej trasy ponad pół roku. Chciałem zwyczajnie, korzystając z młodych lat, spojrzeć na różne oblicza tego świata, wzbogacić własne doświadczenia życiowe. Jeśli nie pojadę teraz, to potem, z żoną, rodziną i obowiązkami raczej nie będę miał już ku temu okazji. Chcę zakosztować krótkotrwałej wolności: podążanie drogą, jaka biegnie u naszych stóp, to jednocześnie podążanie drogą biegnącą w naszych sercach.
Nadchodzące transmisje "Podróży na jednym kółku" w 2017 roku - objazdu po chińskich miastach - przyprawiają wszystkich o dreszczyk ekscytacji. Główną rolę odgrywa pochodzący z Tianjinu realizator marzeń Li An, znany jako "Pomidor". Jest rzecznikiem szkoleniowym firmy Ninebot (największy na świecie producent jedno- i dwukołowych pojazdów samobalansujących. W 2015 r. kupił amerykańskiego prekursora tej branży i największego konkurenta Segwaya). Zdobył sobie ogólnokrajowe uznanie jako numer jeden w jednokołowej jeździe o nachylonej sylwetce. W maju 2017 r. rzucił pracę, aby wyruszyć w podróż marzeń.
E-monocykl 02
E-monocykl 03
Na autorsko zmodyfikowanym e-monocyklu "Pomidor" wyrusza w objazd po miastach chińskiego pogranicza.

Jeden człowiek, jeden pojazd - tą najprostszą metodą pojedzie na najdalej wysunięty na północ kraniec Chin. Jego marzenie to droga, i pokonanie jej na swój ulubiony sposób.

"Pomidor" wczoraj wyruszył już z rodzinnego Zhangjiakou. Jego pierwszy przystanek to Pekin, później odwiedzi Tianjin, następnie zaś uda się na północ do Mohe. Później, przez Mongolię Wewnętrzną, pojedzie do Xinjiangu, potem do Tybetu, stamtąd na wschód do prowincji Guangdong, skąd przez wschodnie, nadmorskie miasta wróci do Pekinu.

Życzymy "Pomidorowi" powodzenia w jego wielkim objazdowym przedsięwzięciu!

Ponoć jedynie w samotnej podróży człowiek jest w stanie usłyszeć własny głos. Ów głos powie ci, że ten świat jest rozleglejszy, niż sobie wyobrażasz. Zrozumiesz, że w życiu nie ma sytuacji bez wyjścia, odkryjesz, że masz parę skrzydeł, i możesz latać bez pytania kogokolwiek o zgodę. To życie jest zbyt krótkie, trzeba umieć je cenić, trzeba mieć wiarę. W życiu trzeba mieć odwagę, aby do czegoś dążyć. Tylko w dążąc do celu przeżyjemy coś szczególnego, tylko wtedy nasze życie nabierze wspaniałych barw, tylko wtedy będziemy wyjątkowi.

Odważne próby zaczynają się od jednego kółka!
Tłumaczenie własne.

Link do oryginalnego artykułu: https://www.facebook.com/notes/641437606008527/一个轮子的旅行/819806041505015/